TORNEIG BENÈFIC REBORN
Del 30/11/2019 09:00 al 30/11/2019 20:00 a SANT FRUITOS

Resum de la competició

Finalitza la competició TORNEIG BENÈFIC REBORN, disputada del 30/11/2019 09:00 al 30/11/2019 20:00 a les instalacions del SANT FRUITOS



M1

Al quadre gran de M1 els guanyadors han estat  Adria Lombera i David Macià Dominguez a la disputada final contra   Dani Ariza i Albert Lahoz amb un resultat de 3 - 9

A la consolació M2 els guanyadors han estat  Javi Sanchez i Ruben Vidal a la disputada final contra   Arnau Fullola i Marc Flores amb un resultat de 9 - 6

A la consolació M3 els guanyadors han estat  Alex Castro i Eric Colldeforn a la disputada final contra   Alexis Martin i Antonio Ridao amb un resultat de 9 - 7


F1

Al quadre gran de F1 els guanyadors han estat  Laia Casserras i Silvia Lahoz a la disputada final contra   Miriam Martin i Roser AGUT amb un resultat de 9 - 4

A la consolació F2 els guanyadors han estat  Rosa Escudé i Núria Escudé a la disputada final contra   Fina Fernandez i Ester Vila amb un resultat de 9 - 3

A la consolació F3 els guanyadors han estat  Anna Terme i Sarai Sanchez a la disputada final contra   Ana María Villar i Noemí Millán amb un resultat de 7 - 9


MIX1

Al quadre gran de MIX3 els guanyadors han estat  Antonio Castaño i Laura Tejado a la disputada final contra   Anna Rodriguez i Adria Aguilera amb un resultat de 5 - 9

A la consolació MIX1 els guanyadors han estat  Edgar Casals i Nadia Fernandes a la disputada final contra   Jana Serra i Cristian Casals amb un resultat de 9 - 8

A la consolació MIX2 els guanyadors han estat  Ruben Vidal i Anna Terme a la disputada final contra   Rebeca Martinez i Iván Gavilán amb un resultat de 7 - 9


MIX2
+ No hi ha cap fase definida
MIX3
+ No hi ha cap fase definida
F2
+ No hi ha cap fase definida
F3
+ No hi ha cap fase definida
M2
+ No hi ha cap fase definida
M3
+ No hi ha cap fase definida


 Quadres publicats!

Ja teniu disponible els emparellaments de la competició!


TORNEIG BENÈFIC REBORN

Calendari i resultats


Selecciona la divisió i el grup corresponent per tal de navegar pel calendari de la competició

 Mostrant quadre de TORNEIG BENÈFIC REBORN

M1

 QUADRE   -   


Semifinal
Final
Winners
Dani A.
Albert L.
 
30
novembre
16:00
9 - 5
-
-
Nacho T.
Marius C.
 
 
.
 
.
 
 
Dani A.
Albert L.
 
30
novembre
17:30
3 - 9
-
-
Adria L.
David M.
 
 
  Adria Lombera Grau
David Macià Dominguez
Semifinal
Final
Winners